5fba12a4-40bc-4ffb-aad4-19d6c0a5c162.jpg
Tüm dünyada sanat ve bağımsız düşünceye destek veren Beck’s, ülkemizde sanat ve tasarım kültürüne destek vermek için “Beck’s Etiket Tasarım Yarışması”nı hayata geçirdi. Profesyonel, amatör demeden özgür düşünceyi içinde hissedenlerin kendi tasarımları ile katılabileceği yarışmanın ilk etiketini ise dünyaca ünlü tasarımcı Hüseyin Çağlayan hazırladı.

Dünyaca Ünlü Tasarımcı Hüseyin Çağlayan Sizleri Çağırıyor TIK'layın !

17 B izlenme  
22.05.2012
Tüm dünyada sanat ve bağımsız düşünceye destek veren Beck’s, ülkemizde sanat ve tasarım kültürüne destek vermek için “Beck’s Etiket Tasarım Yarışması”nı hayata geçirdi. Profesyonel, amatör demeden özgür düşünceyi içinde hissedenlerin kendi tasarımları ile katılabileceği yarışmanın ilk etiketini ise dünyaca ünlü tasarımcı Hüseyin Çağlayan hazırladı.Gerek dünyada gerekse ülkemizde sanatın önde gelen destekçilerinden “Beck’s”in, ülkemizdeki tasarım kültürünün ve bağımsız düşüncenin gelişimi amacıyla hayata geçirdiği, “Beck’s Etiket Tasarım Yarışması”, dünyaca ünlü sanatçı Hüseyin Çağlayan’ın yarışma için özel olarak tasarladığı Beck’s etiketinin tanıtımı ile başladı.


 
Beck’s Etiket Tasarım Yarışması, 18 yaşını dolduran herkesin profesyonel, amatör farkı gözetmeksizin katılabileceği bir tasarım yarışması. Katılımcıların uyması gereken tek koşul tasarımlarını Beck’s şişesine basılabilecek teknikte ve sektörel düzenlemelere göre hazırlamaları.

Detaylı katılım bilgileri 16 Mayıs 2012 tarihi itibarıyla http://www.becksartlabel.com/ adresinde yayınlanacak olan yarışmaya katılım da yine bu web sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor. Katılımcıların en fazla 3 tasarım ile yer alabileceği yarışmada, katılımcılar, 16 Mayıs - 01 Temmuz tarihleri arasındaki katılım sürecinde arzu ederlerse tasarımlarını değiştirerek yeni tasarımlarını siteye yükleyebilecekler.

Beck’s Etiket Yarışması kapsamında sadece tasarımlarını gönderenler değil, oylamaya katılanlar da ödüller kazanacak.Tasarımlara puan verenler arasında yapılacak çekilişle 10 talihli kişi, birer adet Hüseyin Çağlayan etiket tasarımlı Beck’s 33cl TKY boş şişe kazanacak.

 

Beck’s Etiket Tasarım Yarışması’nın jüri üyeleri, sanat ve tasarımın farklı disiplinlerinden geliyor. Tasarımcı Derin Sarıyer, Küratör Burçak Madran, Akademisyen ve Endüstriyel Tasarımcı Dr. Oya Akman, Fotoğraf Sanatçısı Koray Birand, Moda Tasarımcısı Gül Ağış ve proje kapsamında ilk etiket tasarımını yapan Hüseyin Çağlayan, halk oylamasının ardından son değerlendirme sürecini gerçekleştirecek ve Beck’s şişelerine basılacak etiketleri seçecekler.
 Beck’s Etiket Tasarım Yarışması’na katılım şartları ile ilgili bilgi, katılım ve oy vermek için:http://www.becksartlabel.com/

 

Devamı

Seçtiklerimiz