80a374ee-7f10-4dce-ade4-e624262072b2.jpg

Derin Sarıyer | Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya | Videoklip

81 B izlenme  
29.04.2019
Derin Sarıyer
Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya
 
2013 yılından bugüne kadar toplam 7 tekli servis eden ve çalışmalarını güçlü video kliplerle taçlandıran Derin Sarıyer’in müzik kariyerindeki debut uzunçaları “Hayattasın Tedavisi Yok” geçtiğimiz ay SMM Label (Sony Music Media) aracılığıyla yayımlandı.
Tüm dijital müzik platformlarında dinlemeye açılan albümün öncü tekliği “Belki de Rüyaydı”nın ardından albümle birlikte “Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya” için hazırlanan video klip paylaşıldı.
 
İnsanın çaresiz alacakaranlığında neşeyle gezinen “Hayattasın Tedavisi Yok” kapsamında toplam 11 şarkı yer alıyor. Söz konusu 11 şarkının tümü duygu geçişlerini belli bir müzikal janra yerleştirmek yerine farklı ses köşelerine ulaşmayı hedefliyor. Sarıyer’in vokali merkez sound’u yönlendirirken modern indie rock güzergahına ve electro pop tavrına yakın duyduğumuz enstrüman geçişlerinden adım adım güç alıyor.
 
İçerikteki tüm şarkıların söz ve müzikleri Derin Sarıyer’e ait. Düzenlemelerde Serkan Çeliköz’ün imzası bulunurken miks sürecinde yine Çeliköz ile Ali Rıza Şahenk yer aldı.
Albümün mastering çalışması ise Ali Rıza Şahenk tarafından gerçekleştirildi.
 
söz-müzik: Derin Sarıyer
düzenleme: Serkan Çeliköz
mix: Serkan Çeliköz, Ali Rıza Şahenk
mastering: Ali Rıza Şahenk
yapım: SMM
 
Derin Sarıyer'in izni ile yayınlanmaktadır.
Devamı

Seçtiklerimiz