80a374ee-7f10-4dce-ade4-e624262072b2.jpg

Derin Sarıyer | Törensiz Gömülen Hayaller | VideoKlip

103 B izlenme  
9.06.2016
Derin Sarıyer
Törensiz Gömülen Hayaller


Derin Sarıyer’in beşinci single’ı “Törensiz Gömülen Hayaller”, 3 Mayıs’tan itibaren  Elec-Trip Records etiketiyle iTunes’da müzikseverlerle buluşuyor. Söz ve müziği Derin Sarıyer’e ait olan şarkının düzenlemesini ve prodüktörlüğünü Oğuz Kaplangı, mastering’ini Pieter Snapper yaptı. Yeni single’ın klibini ise Derin Sarıyer’in önceki kliplerinin de yönetmeni olan Dilek Altan yönetti.  Derin Sarıyer, “Törensiz Gömülen Hayaller” isimli şarkısını yazarkenki düşüncelerini şöyle anlatıyor:
“Bizi gerçekten üzen tek şey hayatın doğasıdır. Kendi ölümümüzün bilgisine sahip olduğumuz için çaresiziz ve bu çaresizliğimizi unutmak için gerçekliği feda ediyoruz. Yanılsama kalkanlarını kuşanıyoruz. Bu belki acımızı hafifletiyor fakat bana kalırsa bilmek bilmemekten daha iyidir. Kendimizi kandırma biçimimiz ve yanılsamalarımız ne kadar albenili olurlarsa olsunlar ruhumuzu zayıflatırlar. Buna izin vermemeliyiz.”
2013 yılında “Herkes Bir şey Biliyor” adlı ilk single’ı ile müzikseverlerle buluşan Derin Sarıyer, daha sonra yine söz ve müziği kendisine ait “Yorulduysan”, “Güzel Şeyler Söylemek İsterdim” ve “Yazılamayanlar Aklımda”adlı single’larını yayınlamıştı.

Törensiz Gömülen Hayaller
söz-müzik: Derin Sarıyer
düzenleme – mix: Oğuz Kaplangı
mastering: Pieter Snapper
yönetmen: Dilek Altan

www.derinsariyermusic.com   
 
Müzik: Müzikotek
Devamı

Seçtiklerimiz