80a374ee-7f10-4dce-ade4-e624262072b2.jpg

Derin Sarıyer | Yazılamayanlar Aklımda | VideoKlip

92 B izlenme  
26.06.2015
Derin Sarıyer
Yazılamayanlar Aklımda


Türk tasarım dünyasının en köklü ve güçlü oluşumlarından biri olan Derin Design'ın ikinci kuşak yöneticisi ve art direktörü Derin Sarıyer 2013 yılından bu yana tutkulu bir müzisyen olarak da karşımızda.  Söz ve müziğini kendi yazdığı şarkılarına bir yenisini ekleyen Derin Sarıyer dördüncü single’ı ‘Yazılamayanlar Aklımda’ ile müzik tutkusunu paylaşmaya devam ediyor.
Derin Sarıyer’in yeni şarkısı “Yazılamayanlar Aklımda”, Elec-Trip Records etiketiyle yayınlanan, Oğuz Kaplangı’nın “Dünya Müziği (World Music)” tarzındaki Istanbul Calling albümlerinin üçüncüsünde de yer alıyor. Derin Sarıyer’in söz ve müziğini yazdığı, Oğuz Kaplangı’nın düzenlediği şarkı, Elec-Trip Records etiketiyle iTunes’dan ve diğer dijital ortamlardan tüm dünyada satışa sunuldu. Şarkının videosu ise Dilek Altan yönetmenliğinde çekildi.   
Derin Sarıyer yeni şarkının arkasındaki fikri şöyle anlatıyor: “Bizi huzursuz eden şeylerin en başında hayatın anlamsızlığı geliyor. Yok oluşu dramatize eden insan, varoluşa sağlıklı bir mesafeden bakamıyor. Düşünmeye, söylemeye ve yazmaya cesaret edemediklerimiz, ettiklerimizden fazlaysa daha ölmeden içimizde mezarlar biriktiririz.”

Yazılamayanlar Aklımda
söz-müzik: Derin Sarıyer
düzenleme – mix: Oğuz Kaplangı
mastering: Pieter Snapper
yönetmen: Dilek Altan
www.derinsariyermusic.com  
Devamı

Seçtiklerimiz