80a374ee-7f10-4dce-ade4-e624262072b2.jpg

Derin Sarıyer - Yorulduysan - VideoKlip

94 B izlenme  
14.07.2014
Derin Sarıyer’den ikinci single:  “Yorulduysan”

söz-müzik: Derin Sarıyer
düzenleme – mix: Oğuz Kaplangı
mastering: Pieter Snapper
bas gitar: Eser Ünsalan
davul: Volkan Öktem
yönetmen: Dilek Altan

Türk tasarım dünyasının en köklü ve güçlü oluşumlarından biri olan Derin Design'ın ikinci kuşak yöneticisi ve art direktörü Derin Sarıyer'in çocukluk yıllarına dayanan şarkı yazarlığı Kasım 2013’te yayınlanan ilk single’ı ‘Herkes Bir Şey Biliyor’ ile su yüzüne çıkmıştı.
Derin Sarıyer’i uzun yıllardır başarılı bir iş adamı, marka yöneticisi ve güçlü bir tasarımcı olarak tanıyanlar bu özelliklerine bir yenisini daha eklediler. Artık tutkulu bir müzisyen olarak da karşımıza çıkan Derin, yaratıcılığının bir başka alanına odaklanarak çıkardığı ilk şarkısıyla geçtiğimiz yılın sonunda müzik dünyasına giriş yapmıştı. ‘Bağımsız’ olarak tanımladığı müzik tarzı ve kendi yazdığı özgün şarkı sözleriyle kısa zamanda müzikseverlerin beğenisini kazanan Derin şimdi de ikinci single’ıyla karşımızda.
Derin Sarıyer yeni şarkısı ‘Yorulduysan’’ın arkasındaki fikri şöyle anlatıyor: “Boşluğa doğarız. Gerçek olmasını istediklerimize inanırız. Zaman geçer. Yaşlanırız ama büyümeyiz. Manevi özne oluşumuzun ağırlığından kaçmak için hep yoldayızdır. Kendimizden, evimizden kaçmak için.”
Prodüktörlüğü ve aranjörlüğünü Oğuz Kaplangı’nın yaptığı ve Dilek Altan yönetmenliğinde videosu çekilen  “Yorulduysan”, piyasaya çıkmadan önce ilk kez ve sadece 180’den fazla ülkede 16 milyon aktif kullanıcıya ulaşan dijital müzik platformu Deezer kullanıcıları ile buluşuyor. Müzik severler 26 Mayıs itibariyle, herkesten önce  http://www.deezer.com/album/7823669  adresinden şarkıyı dinleyebilecekler.
Single, Elec-Trip Records etiketiyle 2 Haziran 2014 tarihinden itibaren de iTunes’da ve diğer dijital ortamlarda tüm dünyada satışa sunulacak.
Devamı

Seçtiklerimiz