3dcb48cd-0eab-4c0c-8c19-3b578c324562.jpg

House of Brothers | Art Talks | Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu

217 B izlenme  
2.03.2022

House of Brothers Art Talks

12-15 Eylül 2019

Contemporary İstanbul

Rafine zevkler etrafında bir araya gelen üyelerden oluşan Brothers topluluğu, sanata verdiği desteği 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Contemporary Istanbul kapsamında sürdürdü. Brothers, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen organizasyondaki House of Brothers VIP Lounge’da, Contemporary Istanbul VIP davetlileri ile kendi üyelerini ağırladı. 

Temelinde centilmenlik, cömertlik ve kardeşlik olan, her biri bambaşka profesyonelliklere sahip, yaşamın her alanında gustoları ile göze çarpan üyelerden oluşan yaşam platformu Brothers, sanatın yanında olmaya devam ediyor. Nişantaşı’nda, Maçka Residence’ın içinde bulunan House of Brothers ise Brothers oluşumunun buluşma noktası olarak tasarlandı. 500’ün üzerinde üyesi bulunuyor ve üyeler bu evi buluşma noktası, toplantı alanı, tüm yıla yayılan yemek ve tadımlar, atölyeler, sohbet toplantıları gibi özel etkinliklerde kullanıyorlar. 

Bu yıl 3 Eylül’de Esma Sultan Yalısı’ndaki görkemli bir davetle İstanbul sanat sezonunun açılışını yapan Brothers, 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasındaki Contemporary Istanbul sponsorluğu kapsamında VIP konuklar ile kendi üyelerini organizasyonun düzenlendiği İstanbul Kongre Merkezi B Hölü’ndeki House of Brothers VIP Lounge’da ağırladı. 

Brothers ayrıca Contemporary Istanbul boyunca bu alanda ağırladığı konukları için sanat sohbetlerine imza attı. Başta sanat olmak üzere bazı şeylerin basitleştirilemeyeceğinden yola çıkan Brothers “House of Brothers Art Talks” başlıklı sanat sohbetlerini Ferhan İstanbullu moderatörlüğünde Heykeltıraş Seçkin Pirim, küratör ve akademisyen Derya Yücel, koleksiyoner Muammer Brav, sanatçı Rugül Serbest ve Pi Art Works Kurucu Direktörü Yeşim Turanlı gibi sanat dünyasının önde gelen isimleri eşliğinde gerçekleştirdi.

Müzik:Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz