6. ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı
 | ATO Congresium

113 B izlenme  
31.10.2020

 6. ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı
12-15 Mart 2020
ATO Congresium

    Ülkemizde ve Ankara’da sanat piyasalarına hareketlilik getirmeyi amaçlayan ve giderek büyüyen ARTANKARA, kalitesinden ödün vermeden, yurtiçinden ve yurtdışından modern sanat eserlerinin seçkin örnekleriyle altıncı kez sanatseverlerle buluşuyor.

     6. ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, galerileri ve sanatçıları sanatseverlerle buluşturmak, yaptığı projeler ve söyleşilerle de sanatsal ve estetik farkındalığı arttırmak amacıyla 12- 15 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da  15 ülkeden 125  galeri, müze, üniversite, insiyatif ve projenin yer alacağı, 1100’ün üzerinde sanatçıyı ağırlayacak olan fuarda, 4500’in üzerinde eser sanatseverlerle bir araya geliyor. Her yıl bir öncekinden daha etkili bir sanatsal buluşma platformu haline gelen ARTANKARA, bu yıl 60.000’den fazla sanatseveri ağırlamayı hedefliyor..

      ARTANKARA 2020, sadece sanatçıların oluşturdukları sanatsal kültür varlıklarını sergilemekle kalmıyor, çeşitli etkinliklerle sanatçı-sanatçı karşılaşmalarını, sanatçı-sanatsever karşılaşmalarını sağlayarak sanatsal deneyimlerin paylaşılmasına da katkıda bulunuyor. 
 

Müzik: Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin