ekavbanner1.jpg.jpg

Ardan Özmenoğlu | You Like My Work Ha? | Anna Laudel

90 B izlenme  
11.01.2022

Ardan Özmenoğlu

“You Like My Work Ha?”

2 Aralık 2021 - 7 Ocak 2022

Anna Laudel

Ardan Özmenoğlu’nun 2008-2020 yılları arasındaki neon eserlerini bir arada topladığı “You Like My Work Ha?” başlıklı, 500 edisyonlu ve imzalı poster kitabı Anna Laudel tarafından yayımlandı. Eş zamanlı olarak Anna Laudel’de açılan, Özmenoğlu’nun eserlerinden oluşan özel seçki sergisi, 7 Ocak 2022’e kadar Anna Laudel’de ziyaret edilebiliyor.

Toplum, sanat ve hayat üzerine ürettiği kült neon işleriyle bilinen sanatçı Özmenoğlu, kendi dünyamızı tekrar keşfetmemizi ve yeniden düşünmemizi sağlıyor.

Sanatçının poster kitabı olma özelliği taşıyan “You Like My Work Ha?”; sonsuz yaratıcılığı, basit ve karmaşık konuları eğlenceli bir şekilde sorma ve ele alma becerisi ile Ardan’ın neon ile ürettiği eserlerine doğru bir yolculuğa davet ediyor.

Anna Laudel tarafından yayımlanan ve sadece 500 edisyon olarak basılan kitap, sanatçının her bir kitabı numaralayıp imzaladığı, tek ve biricik olan neon çalışmalarını posterleştirerek sanatseverle buluşmasını sağlıyor.

Her ana sayfası poster olarak tasarlanan ve koparılması pul koparma tekniğiyle birebir olan bu kitap, beğendiğiniz eseri kitaptan koparıp duvarınıza asma imkanı sağlıyor.

Sayfalarını poster olarak kullanmaya olanak sağlayan, özel neon renk kapağı ve tasarımıyla dikkat çeken kitapta sanatçının 2008 yılında ürettiği, Cumaya gittim gelicem; 2013 yılında ürettiği, Anlayana; 2014 yılında ürettiği ve Türkiye güncel sanat piyasasının doğrudan eleştirisini yapan DOES EXIST; 2015 yılında ürettiği, Seni Sevmeyen Ölsün; 2017 yılında ürettiği Babam Sağolsun; 2019 yılında ürettiği, Bunu ben de yaparım gibi ikonik eserleri ve dahası yer alıyor.

“You Like My Work Ha?” sanatçı kitabı Anna Laudel ve Patika Kitabevi’nden satın alınabilir.

Devamı

Seçtiklerimiz