Art Market & Koleksiyon Sergisi | Anna Laudel Contemporary

98 B izlenme  
3.11.2020

Art Market & Koleksiyon Sergisi

21 Haziran - 12 Ağustos 2018

Anna Laudel Contemporary

Anna Laudel Contemporary, 12 Ağustos 2018 tarihine kadar koleksiyonunda bulunan yerli ve yabancı sanatçıların işlerini sunduğu yaz sergisine ev sahipliği yapıyor ve aynı zamanda, Art Shop giriş katına taşınarak “Art Market” başlığı altında ayrı bir seçki kapsamında sunuluyor. 

Resim, heykel ve fotoğraf çalışmaları eklenerek zenginleştirilen “Art Market” bölümünde Peter Alasztics, Mutlu Başkaya, Malik Bulut, Ramazan Can, Özlem Can, A.G. Ehsan, Tuğçe Diri, Swaantje Güntzel, İrem Hatipoğlu, Bilal Hakan Karakaya, Sebastian Klug, Ekin Su Koç, Jan Kuck, Serkan Küçüközcü, Hakan Kürklü, Mihriban Mihrap, Kim Young Moon, Felekşan Onar, Mustafa Özkan, Doruk Paksoy, Brigitte Spiegeler, Sevincy (#subiterseherkessusar), Süleyman Saim Tekcan, Tina Varon, Hanefi Yeter ve Serpil Yeter’in işleri yer alıyor. 

Koleksiyon kapsamında ise Elvira Bach, Bert Stern, Flóra Borsi, Ardan Özmenoğlu, Gazi Sansoy ve Ramazan Can’ın işleri sunuluyor. 

Sanatseverlerin erişilebilir fiyatlarla sanat eseri edinebilmeleri için fırsat sunan “Art Market” ve koleksiyon sergisi 12 Ağustos 2018 tarihine kadar Anna Laudel Contemporary’de görülebilir. 

Müzik: Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz