973c8d03-2093-4610-8d2b-5be8c458cec0.png

Artinternational | Haliç Kongre Merkezi

114 B izlenme  
5.11.2020
ARTINTERNATIONAL
4-6 Eylül 2015
Haliç Kongre Merkezi
 
Uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı ARTINTERNATIONAL, 4-6 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. İspanya’dan Çin’e, İtalya’dan Bulgaristan’a, 27 ülkeden 87 galeri ve 400’den fazla sanatçının katılacağı fuar, bir kez daha sanat tutkunlarının odağı olacak.
Türkiye’nin en prestijli uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı ARTINTERNATIONAL’ın üçüncüsü 4-6 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleşecek. Genç yaşına rağmen kısa sürede İstanbul’un en önemli sanat etkinliklerinden birine dönüşen ARTINTERNATIONAL’ın yönetmenliğini bu yıl da Dyala Nusseibeh, sanat yönetmenliğini ise Stephane Ackermann üstleniyor. Konuklarını bir kez daha Haliç Kongre Merkezi’nde karşılayacak fuara bu yıl 27 ülkeden 87 seçkin galeri ve 400’den fazla sanatçı katılacak.
İstanbul’dan Leyla Tara Suyabatmaz (Rampa Galeri) ve Yeşim Turanlı (Pi Artworks), Viyana’dan Ursula Krinzinger (Galerie Krinzinger) ve New York’tan Leila Heller’den (Leila Heller Gallery) oluşan seçim komitesinin Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Asya’yı kapsayan geniş bir bölgede yaptıkları değerlendirme sonucu 87 galeri İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak. Dünyanın en köklü ve seçkin galerilerinden Paul Kasmin Gallery, Pearl Lam Galleries, Gallery Lelong, Deweer Gallery, Robert Miller Gallery’nin bir kez daha heyecan verici işlerle yer alacağı fuara, Londra’dan Victoria Miro, Bombay’dan Sakshi Gallery, Almatı’dan Aspan Gallery, Hong Kong’dan Galerie Du Monde ve New York ile Londra’dan Aicon Gallery ilk kez katılacak.
 
Müzik: Müzikotek
 
Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin