Dilek Uzunoğlu Örs | Ne Hyatt Ama! : Ateş ve Su | Grand Hyatt İstanbul

126 B izlenme  
2.11.2022

Dilek Uzunoğlu Örs

Ne Hyatt Ama! : Ateş ve Su 

1 Temmuz - 31 Ağustos 2022

Grand Hyatt İstanbul 

Grand Art Projesi

Grand Hyatt İstanbul Oteli için özel olarak yapılan, 1 Temmuz’da açılan bu sergide sanatçı ‘Şehirde yaz’ temasını işliyor.  ‘Bu sergimde yazın ateşi ve su karşılaşıyor. Zıtlıklar birini çekiyor ve tamamlıyor. Aynı hayatın kendi gibi …’diyor. Sergi 31 Ağustos’a kadar Grand Hyatt İstanbul Oteli Mezzanine Lounge’da  sanatseverleri bekliyor.

Ve sonunda yaz geldi. Ateş ve su bir kere daha karşılaştı. Yaz olunca her insan ateşini söndürmek için denize, suya ulaşmaya çalışıyor.

Grand Hyatt İstanbul için yapılan bu özel sergide doku ve renkten kullanılan malzemeye kadar yaz aylarındaki karşıtlığına tanıklık edeceğiz. Aynı hayatın kendi gibi, tezatlarla dolu...

DİLEK UZUNOĞLU ÖRS 

1974’de mimar bir anne-babanın çocuğu olarak İzmir‘de doğan sanatçının resme olan merakı küçük yaşlarda başladı. Ortaokul senelerinde öğretmeni Ressam Güven Zeyrek sayesinde resim yapmaya başladı. Ekonomi lisansı ve işletme yüksek lisansı sonrası çeşitli uluslararası firmalarda yönetici olarak çalıştı. Pandemi ile birlikte ara verdiği resim tutkusuna devam etme fırsatı buldu. 

Dilek Uzunoğlu Örs İnstagram: duo__studio

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin