f7c849f2-0101-48db-a188-b74f67246675.jpg

Karma Sergi | Onearc Galeri

104 B izlenme  
31.10.2020

Karma Sergi

21 Aralık 2019 - 29 Şubat 2020

Onearc Galeri

 

Sanatçıları dönem ve teknik açısından geniş bir yelpazeye yayılan Onearc Galeri, her biri farklı söyleme sahip ve farklı coğrafyalara ait sanatçıları bir araya getiriyor.

 

Onearc Galeri sergide, temsil ettiği sanatçıların yanı sıra, sanat üretimini desteklediği sanatçıları misafir etmekle beraber uluslararası çağdaş sanat ortamındaki yeniliklerin takip edilmesine önem veriyor. Bu doğrultuda sergide, temsil ettiği sanatçılarla birlikte uluslararası ortamda üretim yapan sanatçılara da yer veriyor.

 

Geçmişten bugüne üretim yapan sanatçıların yanı sıra sanat kariyerinin başındaki sanatçıları bir araya getirerek, izleyiciye, zaman-üretim bağlamında güncek Türk sanat dünyasının dönüşümüne tanık olması ve aynı zamanda ait olunan zaman diliminin sanatçı üzerindeki etkisini inceleme olanağı sunuyor.

 

Sergide yer alan sanatçılar; Hüseyin Aksoy, Jordi Alcaraz, Rengin Altınalmaz, Sandra Çavdar, Mehmet Ali Yıldız, Ahmet Sarı, Can Özal, Jose Leguey, Karen Kuo. Onearc Galeri’de yer alan serge 29 Şubat tarihine kadar görülebilir.

 

Müzik:Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz