Summer Love Vl | Ekavart Gallery

130 B izlenme  
6.10.2023

Summer Love Vl

6 Haziran - 5 Ağustos 2023

Ekavart Gallery 

https://www.ekavartgallery.com/tr/

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, güncel sanat pratiklerinden oluşan eser seçkisi aracılığıyla günümüz sanatından bir kesit sunduğu “Summer Love VI” adlı karma sergiye Ekavart Gallery’de 6 Haziran – 5 Ağustos 2023 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Ekavart Gallery küratörlüğünde gerçekleşen, kurumsal yaz sergisi “Summer Love VI” yeni edisyonuyla kapılarını 6 Haziran 2023’te ziyaretçilere açıyor. Farklı disiplinlerden figüratif ve soyut eserlerin yan yana geldiği sergide; insan ve doğa, insanlararası ilişki sanatçıların özgün yöntem ve yorumlarıyla; protest ve ironik mesajları izleyicisini bekliyor. Sergide yer alan eserlerin renk, neşe ve pozitif aurası yanı sıra; izleyiciyi ters köşe edecek birdüşünsel derinlikle kendine slogan inşa eden sanatçılar sanat severler için galeriyi motivasyonu yüksek dinamiklerle çevrili bir mekana dönüştürüyor.

Seçki, koleksiyonculuğa ilk adım atmak isteyen ya da var olan koleksiyonunu zenginleştirmek isteyen izleyici ile özgün tarzlarıyla dikkat çeken çağdaş sanatçıları bir araya getiriyor.

Ekavart Gallery, sergide yer alan 13 sanatçının özgün yorumları ve farklı kişisel çizgilerini yansıtarak oluşturdukları renklerle yazı kucaklayan herkesi “Summer Love VI” sergisine davet ediyor.

Sanatçılar: Ali Emre Doğramacı, Ayşe Kırca, Haydar Akdağ, İsmail Sertaç Yılmaz, Jinoos Misaghi, Murat Berköz, Pelin Şişman, Reyhan Mente, Saliha Yılmaz, Serdar Seven, Sibel Niksarlı, Vuslat Çamkerten ve Zeynep Sağır.

Devamı

Seçtiklerimiz