973c8d03-2093-4610-8d2b-5be8c458cec0.png

Türkiye'nin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv 10 Yaşında!

117 B izlenme  
3.11.2020
Bir TIK’la BİN SANAT!
Türkiye'nin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv 10 Yaşında!
 
‘‘Sanatla Randevunuz var’’ sloganı ile 1 Ağustos 2008’de İnci Aksoy tarafından kurulan Türkiye’nin ilk online sanat televizyonu ARTtv, en güncel sergileri, sanatçılarla en özel röportajları, Türkiye’den ve dünyadan müzeleri, sanat fuarlarını ve bienalleri 10 yıldır sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor.
İnteraktif yapısıyla sanatın her dalından binlerce videonun yer aldığı ARTtv’nin, aylık ortalama 1.000.000 videosu görüntüleniyor. Türkiye’nin en zengin görsel sanat arşivi olma özelliğini taşıyan ARTtv’den, birçok Güzel Sanatlar Okullarında kaynak olarak faydalanıyor.
Sanatseverlerin ilgiyle takip ettiği ArtBlog’da uluslararası sergileri, müze ve fuarları gezip yorumlayan yazarlarımız; İnci Aksoy, Leyla Alaton, Zuhal Demirarslan, Begüm Erginbay, Öznur Görissen, Ayca Güney, Ayşe Kırca, Gönül Özgürel, Berrin Saran, Yasemin Semercioğlu ve Yasemin Vargı yazılarıyla izleyicileri sanat yolculuğuna çıkarıyor.
Türkiye’nin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv, 10 yıldır her geçen gün daha da büyüyerek ve zenginleşerek ulusal ve uluslararası kültür etkinliklerini sanatseverlerle paylaşmaya devam ediyor.
 
Sanat hayattır, sanatsız kalmayın!
Follow Your Art @ http://www.arttv.com.tr/
 
 
Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin