f2af643b-1f2b-4576-a0c7-c8029d8139a4.png

Türkiye'nin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv 9 Yaşında!

110 B izlenme  
5.11.2020
Bir TIK’la BİN SANAT!
 
Türkiye'nin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv 9 Yaşında!
 
‘‘Sanatla Randevunuz var’’ sloganı ile 1 Ağustos 2008’de İnci Aksoy tarafından kurulan Türkiye’nin ilk online sanat televizyonu ARTtv, en güncel sergileri, sanatçılarla en özel röportajları, Türkiye’den ve dünyadan müzeleri, sanat fuarlarını ve bienalleri 9 yıldır sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor.
 
İnteraktif yapısıyla sanatın her dalından binlerce videonun yer aldığı ARTtv’nin, aylık ortalama 1.000.000 videosu görüntüleniyor. Türkiye’nin en zengin görsel sanat arşivi olma özelliğini taşıyan ARTtv’den, birçok Güzel Sanatlar Okulu kaynak olarak faydalanıyor.
Sanatseverlerin ilgiyle takip ettiği ArtBlog’ da uluslararası sergileri, müze ve fuarları gezip yorumlayan yazarlarımız; İnci Aksoy, Leyla Alaton, Begüm Erginbay, Sinan Eren Erk, Öznur Gorissen, Ayca Guney, Pelin Okvuran, Döne Otyam, Berrin Saran, Yasemin Semercioğlu yazılarıyla izleyicileri sanat yolculuğuna çıkarıyor.
 
Türkiyenin İlk Online Sanat Televizyonu ARTtv, 9 yıldır her geçen gün daha da büyüyerek ve zenginleşerek ulusal ve uluslararası kültür etkinliklerini sanatseverlerle paylaşmaya devam ediyor.
Sanat hayattır, sanatsız kalmayın!
 
FollowYour Art @ http://www.arttv.com.tr/

Müzik:Müzikotek
Devamı

Seçtiklerimiz