f2af643b-1f2b-4576-a0c7-c8029d8139a4.png

Türkiye'nin ilk SANAT televizyonu ekavARTtv 8. yaşında

125 B izlenme  
4.11.2020

Türkiye’nin İlk Online Sanat Televizyonu 8 yaşında!

 

‘‘Sanatla Randevunuz var’’ sloganı ile 1 Ağustos 2008’de İnci Aksoy tarafından  kurulan Türkiye’nin  İlk online Sanat Televizyonu ekavARTTV, en güncel sergileri, sanatçılarla en özel röportajları, Türkiye’den ve dünyadan müzeleri, sanat fuarlarını ve bienalleri ile ArtBlog’da yorumlayan yazarlarımız; İnci Aksoy, Leyla Alaton, Özlem Avcıoğlu, Banu Çarmıklı, Gönül Özgürel, Aslı Özok, Yasemin Semercioğlu ve Yasemin Vargı izlenimlerini sanatseverlerle paylaşıyor.

Sanatın  her dalından binlerce videonun yer aldığı ve aylık ortalama       1 milyonun üzerinde video görüntüleme alan ekavARTTV, uluslararası platformda bilinirliliğinin daha da artması amacıyla, yeni kimliği olan arttv markası ile yayın hayatına devam edecek.

Gündemdeki sanatı, sanatseverlere ulaştırmayı hedefleyen arttv’nin logosu, tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden Timuçin Unan tarafından yenilendi.

Türkiye’nin en zengin görsel sanat arşivi olma özelliğini taşıyan arttv’den,birçok güzel sanatlar okulu kaynak olarak faydalanıyor. 

Türkiyenin İlk Online Sanat Televizyonu arttv her geçen gün daha da büyüyerek ve zenginleşerek ulusal ve uluslararası kültür etkinliklerini, sanatçılar ve sanata gönül vermiş tüm sanatseverlerle paylaşarak yoluna devam ediyor. 

 

FollowYour Art @ arttv.com.tr

Müzik: Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz