5fba12a4-40bc-4ffb-aad4-19d6c0a5c162.jpg

7. Büyük Efes Sanat Günleri İçin Geri Sayım Başladı!

ArtNews

2 yıl önce

Swissôtel Büyük Efes ve Büyük Efes Sanat bünyesinde bu yıl yedincisi düzenlenecek olan "Büyük Efes Sanat Günleri", İzmirli sanatseverlerle 11-12 Eylül tarihleri arasında yeniden buluşuyor.

Nuri Abaç

Swissôtel Büyük Efes İzmir ve Büyük Efes Sanat işbirliğinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen “Büyük Efes Sanat Günleri” bu yıl da çeşitli sanat galerilerini, sanatçıları ve sanat aktörlerini bir araya getiriyor. Online medya sponsurluğunu; Arttv, ArtDog, Artfulliving ve Mürekkep Haber’in ve sanatsal baskı destekçiliğini Cadbim Bilgisayar’ın üstlendiği Büyük Efes Sanat Günleri’nde; 60’ı aşkın sanatçıyı temsil eden sanat galerileri, 300’ü aşkın sanat eserini sanatseverlerle buluşturuyor.

Komet

Gönül Nuhoğlu’nun çevre ve doğa farkındalığını yaratması için özel olarak hazırladığı overflow, aluminyum, pleksi, ayna, led isik, 150x150cm. sanat eseri de Kongre girişinde sanatsever ile buluşuyor olacak. Nuhoğlu ile aynı zamanda 11 Eylül Cumartesi günü saat 14.30’da, “Kamusal Alanda Sanat” konulu söyleşi gerçekleştirilecek.

Devrim Erbil

11-12 Eylül tarihlerinde 12:00-19:00 saatleri arasındaki tüm etkinlik programları, sanatseverleri ücretsiz olarak 7. Büyük Efes Sanat Günleri’nde, Swissôtel Büyük Efes’in Kordon Salonu’nda bekliyor.

Mehmet Güleryüz

Katılımcı Kurumlar:

EArt Gallery (İzmir)

Asay Sanat  (İzmir)

ECN Art Gallery (İzmir)

GaleriM Sanat Galerisi (Ankara)

Nurol Sanat Galerisi (Ankara)

Konak Belediyesi Güzelyalı Nazım Hikmet Kültür Merkezi Sanat Galerisi (İzmir)

Makkaya Galeri (Aydın)

Valör Sanat Galerisi (Ankara)

Büyük Efes Sanat Etkinliklerini Facebook, Twitter ve Instagram adreslerimizden takip edebilirsiniz.

#buyukefessanatgunleri
#buyukefessanatEn Çok Okunanlar