973c8d03-2093-4610-8d2b-5be8c458cec0.png

Galeri Selvin "Art With Me Türkiye" Kapsamında Before Sunset Beach'de Sanatseverlerle Buluşuyor

ArtNews

bir yıl önce

Resim ve heykel sanatının ustalarına açtığı sergilerin yanı sıra genç sanatçılara desteği ile de otuz dokuz yıldır Türk Plastik Sanatı’nın içinde yer alan Galeri Selvin, 23-25 Haziran tarihleri arasında farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerini Before Sunset Beach'de sanatseverlerle buluşturuyor.

İlham dolu anları paylaşan uluslararası bir festival olan "Art With Me" Tulum ve Miami'den sonra ilk defa Before Sunset Beach ev sahipliğinde Türkiyeye geliyor. 

Sanat, dans, müzik, bütünsel sağlık, gastronomi gibi alanların yer aldığı uluslararası bir deneyim festivali, "Art With Me Türkiye" 23,24,25 Haziran 2023 tarihlerinde Çeşme'de Before Sunset Beach'degerçekleşecek.

Türkiye'den ve dünyadan alanında uzman, uluslararası ve yerli bir çok sanatçının, eğitmenin, müzisyeninağırlanacağı ve bir çok yerli&yabancı misafirin ziyaret edeceği festival; Art With Me, Eat With Me, Dance With Me, Care With Me ve Breathe With Me olmak üzere beş farklı alanda katılımcılara deneyim yaşatacak.

"Art With Me" Festivali, çeşitli sanat formlarının bir araya geldiği ve etkileşimli bir deneyim sunan çok disiplinli bir etkinliktir.

Müzik, dans, resim, heykel, performans sanatları, fotoğrafçılık, video sanatı ve moda gibi tüm sanat türlerini içeren bu festival, katılımcılara çeşitli sanatçıların çalışmalarını deneyimleme, etkileşime geçmeve lokal & küresel sanat topluluklarıyla bağlantı kurma fırsatını sunuyor.

Hayal gücünün özgürleştiği ve değişimin mümkün olduğu bir ortamın oluşturulmasıyla, katılımcılarıniçindeki ışığı ortaya çıkarmayı amaçlayan festival üç tam gün ve üç gece sürecek ve festival kapsamındaçeşitli sanat etkinlikleri, sergiler, atölye çalışmaları, konserler, performanslar ve konuşmalar yer alacaktır.Ayrıca festival süresince sürdürülebirlik, çevresel farkındalık ve toplumsal sorumluluk gibi temalar davurgulanacaktır.

Art With Me kapsamında yerli ve yabancı sanatçılar plaja festival için ürettikleri özel sanat eserleriniyerleştirecekler. Before Sunset'in sanat alanında iş ortağı Galeri Selvin ile bireysel sanatçılar en özel sanat eserlerini festival süresince BeforeSunset'te sergileyecek.En Çok Okunanlar

Bizi Whatsapp'ta takip edin