Bu Yükü Daha Ne Kadar Taşıyabiliriz?
5 B izlenme 7.11.2017
Sanatçı Fırat Engin’in ‘Bu Yükü Daha Ne Kadar Taşıyabiliriz?’ başlıklı sergisi Galeri Siyah Beyaz’da yer alıyor. Tüketim toplumu, küreselleşme, kültür piyasası ve politikaları, sosyo-politik düzenin sistem eleştirisi gibi konuların altını çizen Engin, disiplinler arası çözümlemelerle izleyicinin karşısına çıkıyor.
Sanatsal üretiminde çok yönlülüğü, zengin malzeme ve içeriği yalın bir biçimde kullananan sanatçı, sergide yine izleyiciyi çok sesli bir dille karşılıyor. Engin, buluntu veya hazır nesnelerle malzemeyi dönüştürme yetkinliğini bir kez daha gözler önüne seriyor.
Ardan Özmenoğlu | Abilerim Ablalarım | Öktem&Aykut
88 B izlenme 5.11.2020Johanna Gustafsson Fürst & Dilek Winchester | GLOSSOLALALA | ARTER
51 B izlenme 12.07.2024İstanbul’un Resmi | Türkiye İş Bankası Resim Heykel Müzesi
63 B izlenme 23.07.2024Soyut Madde | Galeri 77
39 B izlenme 23.07.2024