5fba12a4-40bc-4ffb-aad4-19d6c0a5c162.jpg
3 yeni film vizyonda...

VİZYONDA BU HAFTA

9 B izlenme  
21.11.2011

ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 1Alacakaranlık, Tutulma ve Yeniay filmlerinin ardından serinin son filmi ''Şafak Vakti'', 2 bölüm halinde izleyiciyle buluşturulacak.

Serinin son filminin ilk bölümünde, Bella, Edward ve tüm sevdikleri, gösterişli bir düğün, geçirilen romantik balayı ve çalkantılı bir hal alan bebeğin doğumunun getirdiği zincirleme sonuçlarla yüzleşmek durumunda kalır. Tüm bunlar, Jacob Black için de beklenmedik ve şok edici bir gelişme olur.CELAL TAN VE AİLESİNİN AŞIRI ACIKLI HİKAYESİTanınmış anayasa profesörü Celal Tan, çevresi ve ailesi tarafından sevilen, örnek gösterilen önemli simadır.

Eşini kaybetmesinin ardından hayatını kurtardığı genç öğrencisiyle evlenmiştir. Ailesi Celal Tan''ın 65. doğum gününü kutlamak için kendisine sürpriz bir doğum günü partisi düzenler, fakat kutlama öncesi yaşananlar tüm ailenin hayatını sonsuza dek değiştirecektir...OYUNUN SONU


Filmde, bir yatırım kuruluşundaki kilit oyuncuların etrafında geçen 24 saatlik süreç konu alınıyor.

Filmde, Peter Sullivan, şirketlerinin batma riski altında olduğunu kanıtlayacak bir bilgiyi su yüzüne çıkarır. Bu bilgiyi kullanarak, şirketi batmaktan kurtarmak ve hatta yükselişe geçmesini sağlamak mümkündür, fakat bu göründüğü kadar kolay olmaz.
Devamı

Seçtiklerimiz