f7c849f2-0101-48db-a188-b74f67246675.jpg

İlkbahar Müzayedesi - Art Point

34 B izlenme  
26.11.2020

Artpoint Gallery & Müzayede, 4 Nisan 2010 pazar günü saat 14.00’de POINT HOTEL BARBAROS Balo Salonunda 7. müzayedesinde İstanbul’lu sanatseverlerle birlikte olacak. Bu müzayedemizin en gözde eseri ise “BEDRİ RAHMİ EYÜBOĞLU’nun SAZ ÇALAN ADAM (181x121 cm) çalışması olacaktır.


Müzayede de yer alacak olan sanatçılardan bazıları; ALİ AVNİ ÇELEBİ, MIGIRDIÇ CİVANYAN, HOCA ALİ RIZA, EDİP HAKKI KÖSEOĞLU, ŞADAN BEZEYİŞ, ERGİN İNAN, KOMET, İBRAHİM SAFİ, İVY STANGALİ, NURİ İYEM, BURHAN UYGUR, TURAN EROL, HAKKI ANLI, AYETULLAH SÜMER, AGOP ARAD, NACİ KALMUKOĞLU, SABRİ BERKEL, ŞEFİK BURSALI, ARİF KAPTAN, NACİ KALMUKOĞLU, SELİM TURAN, UTKU VARLIK, CİHAT BURAK, ŞÜKRİYE DİKMEN, BEDRİ BAYKAM, ERTUĞRUL ATEŞ, FİKRET OTYAM, HAMİT GÖRELE, MUSTAFA ATA, BEDRİ RAHMİ EYÜBOĞLU, ŞEREF BİGALI, İBRAHİM BALABAN, ADNAN TURANİ, MUSTAFA AYAZ, FETHİ ARDA, NECDET KALAY, NEŞ’E ERDOK, EŞREF ÜREN, AVNİ ARBAŞ, ABİDİN DİNO, NURİ ABAÇ, MEHMET PESEN, BUBİ, ÖZDEMİR ALTAN, ZEKİ FAİK İZER, DEVRİM ERBİL, BAHAR KOCAMAN, SİMON AGOPYAN, REFİK EPİKMAN, SALVADOR DALİ, FREDERICK R. FITZGERALD, W.PETROFF, THOMAS ALLOM v.s. Bu sanatçıların yanı sıra Türk Heykel ve Seramik sanatında yer alan sanatçılardan MEHMET AKSOY, ALİ TEOMAN GERMANER (ALOŞ), NASİP İYEM, ÜNAL CİMİT, TUBA İNAL, BERİL ANILANMERT, BÜLENT DEMİRAĞ, v.s.

Türk Klasik ve Modern Resim, Heykel ve Seramik sanatının usta imzaları bu müzayede ile İstanbul’lu sanatseverlerle bir kez daha buluşacak. Bu müzayedeyi sakın kaçırmayın…

Devamı

Seçtiklerimiz