d579ba1d-1de9-4555-ad70-f96e65b15b27.jpeg

Karşılaşmalar | Mustafa Koç

63 B izlenme  
11.11.2020

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç uzun yıllardır amatör ruhla sürdürdüğü fotoğraf sanatı alanındaki birikimlerini ilk profesyonel sergisi olan Karşılaşmalar ile sanatseverlerin ilgisine sundu. Mustafa V. Koçun 2006 yılından bu yana odaklandığı vahşi doğa fotoğrafçılığı alanındaki çalışmalarından oluşan Karşılaşmalar adlı sergi bir ay süresince Rahmi Koç Müzesinde sanatseverlerle buluşuyor.

Sergi ile aynı adlı, sergide yer alan fotoğrafları içeren bir de kitap hazırlandı. Kitabın satışından elde edilen gelir ise Türkiye Aile Planlaması Vakfına bağışlanacak. Mustafa V. Koç, amatör ruhla başladığı fotoğrafçılık alanındaki tutkusunu bir adım öteye taşıyarak 2006 yılından bu yana ilgisini yönlendirdiği vahşi doğa çalışmalarını Karşılaşmalar’ adlı bir sergi ve aynı adlı kitapta sanatseverlerle buluşturdu.

Uzun yıllardır fotoğraf sanatı ile yakından ilgilenen Mustafa V. Koçun ilk profesyonel fotoğraf sergisi olan Karşılaşmalarvahşi doğa fotoğrafçısı Süha Derbentin danışmanlığında oluşturuldu.

Devamı

Seçtiklerimiz