Where is my Privacy? | Casa Dell’Arte

30 B izlenme  
3.12.2020

Casa Dell’Arte Mısır Apartmanı’nda açtığı 2. galerisi CDA projects ile 12 Eylül’de açılan İstanbul Bienal’ine paralel etkinliği ‘Where Is My Prıvacy ’ adlı sergisi 8 Ekim’e kadar ziyarete açık.

''Where is my Privacy'' başlığı altında, CDA Projects ve Casa Dell’Arte galerilerinde, Denizhan Özer küratörlüğünde, 25 sanatçı ile gerçekleşecek olan sergi de Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, İngiltere, Yunanistan, Özbekistan, Kanada ve Türkiye’den sanatçıların resim, heykel, enstalasyon, fotoğraf, video enstalasyon ve performanslar yer alıyor.

Anna Maria Pinaka, Bader Al Awadhi, Ceren Selmanpakoğlu, Ernest Kurtveliev, Herve Szydlowski, Jacques Crenn, Joachim Seinfeld, Johanna Helard, Kai Bornhoft, Lale Altunel, Lebriz Rona, Lionel Loetscher, Lorainne Field, Miriam Reer, Mustafa Horasan, Orhan Tekin, Özgür Korkmazgil, Paolo Giannotti, PET05, Resul Aytemür, Selahattin Yıldırım, Tomur Atagök, Yıldız Doyran, Yıldız Yüksel ve Yavuz Tanyeli’nin katıldığı sergi 12 Eylül – 03 Ekim tarihleri arasında Casa Dell’Arte ve CDA Projects’te sanatseverler ile buluşuyor.

Devamı

Seçtiklerimiz

Bizi Whatsapp'ta takip edin