6. Büyük Efes Sanat Günleri'nde Geri Sayım Başladı! | ARTtvNews

ArtNews

4 yıl önce

Swissôtel Büyük Efes ve Büyük Efes Sanat bünyesinde bu yıl altıncısı düzenlenecek olan "Büyük Efes Sanat Günleri", İzmirli sanatseverlerle 20 ile 23 Şubat tarihleri arasında yeniden buluşuyor.


Mustafa Horasan

Swissôtel Büyük Efes İzmir ve Büyük Efes Sanat işbirliğinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen “Büyük Efes Sanat Günleri” bu yıl da çeşitli sanat galerilerini, sanatçıları ve sanat aktörlerini bir araya getiriyor.


Büyük Efes Sanat Günleri 2019


Miro

İspanya’dan Galeria Joan Gaspar’ın Picasso ve Miro eserleri ile katıldığı etkinlikte 60’i aşkın sanatçıyı temsil eden sanat galerileri, 300’ü aşkın sanat eserini sanatseverlerle buluşturuyor.


Picasso

Etkinlikte Yer Alacak Sanatçılar:

Abidin Dino, Adnan Turani, Ahmet Güneştekin, Avni Arbaş, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cevat Dereli, Devrim Erbil, Ekrem Yalçındağ, Ergin İnan, Fikret Otyam, Filiz Onat, Funda Açıkgöz, Joan Miró Ferra, Kemal Önsoy, Komet, Leyla Gamsız, Malik Bulut, Mehmet Akkaya, Mehmet Ali Laga, Mehmet Uygun, Mine Poyraz, Mustafa Ata, Mustafa Ayaz, Mustafa Horasan, Nedret Yaşar, Nejad Melih Devrim, Neşe Koçak, Nizam Güner, Nur Doğu Koçak, Pablo Picasso, Raşit Altun, Salvador Dali, Serdar Leblebici, Seyit Mehmet Buçukoğlu, Soner Göksoy, Süleyman Karakul, Süleyman Saim Tekcan, Şenol Tilki, Uğur Çakı gibi isimlerden oluşuyor.


Mehmet Uygun

B. Nedret Yaşar (ressam) ve Uğur Çakı (Heykeltraş) “Resim Sanatında Teknik ve Teknoloji Bağlamında Üretim Süreçleri” ve Seda Şengök (İfod İzmir Fotograf Sanatı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı) “Tarihte İz Bırakan Kadın Fotografçılar” adlı etkinlikler Büyük Efes Sanat Günleri 2020 süresince gerçekleşecek. Tüm etkinlik programları sanatseverleri ücretsiz olarak Büyük Efes Sanat Günleri’nde, Swissôtel Büyük Efes’in Kordon Salonu’nda bekliyor.


Nedret Yaşar

ARTtv'nin Online Basın Destekçisi olduğu Büyük Efes Sanat Günleri 2020 20 ile 23 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. 


Büyük Efes Sanat Günleri 2019

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINEn Çok Okunanlar