Ankara Tiyatro Günleri Başladı | ARTtvNews

ArtNews

6 yıl önce


Ankaralıların merakla beklediği etkinlik, 3. Ankara Tiyatro Günleri 9 Aralık’ta tiyatroseverler ile buluştu. Birbirinden değerli tiyatro sanatçılarının yer aldığı oyunlar 14 gün boyunca şehrin çeşitli kültür ve tiyatro merkezlerinde gerçekleşecek etkinliklerde tiyatroseverlere muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

23 Aralık’a kadar devam edecek tiyatro etkinliklerinin yanı sıra 3. Ankara Tiyatro Günleri bu yıl 88 kişilik dev dans ve şov ekibi büyüleyecek. "Animals Musical” - Dev Hayvan Kuklaları, 5 Sesli Polifonik Koro, uluslararası standartlardaki müzikler ile birleşecek ve 7'den 70'e herkesi programın 2. gününde ağırlayacak.

Programda Fırat Tanış, Özge Özder, Betül Arım, Ali Poyrazoğlu, Haldun Dormen, Sahap Sayılgan, Tuğba Atabet, Koray Ergün, Şenay Gürler, İrfan Değirmenci, Erkan Can ve Ruhi Sarı gibi tanınmış dizi ve tiyatro oyuncularının oyunlar sahnelecek.

3. Ankara Tiyatro Günleri Programının temasında vurgu bu yıl doğaya çekiliyor. Üstelik programın biletlerinin satışını üstlenen buradaetkinlikvar.com program için satılan her bilet için ağaç ekimi gerçekleştirecek.
En Çok Okunanlar