d579ba1d-1de9-4555-ad70-f96e65b15b27.jpeg

ArtForum Ankara 5.Sanat Fuarı / I

38 B izlenme  
3.12.2020

18-22 Kasım 2009
Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş.’nin, ülkenin kültür sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikler arasında yer alan, ArtForum Ankara Plastik Sanatlar Fuarı, beşinci kez sanatseverleri buluştu.

Klasik bir fuar anlayışının çok dışında, Türkiye ve dünyada isim yapmış önemli sanatçıları, genç sanatçı adaylarını ve sanatseverleri, sanatın evrensel şemsiyesi altında bir araya getirmeyi ve estetik zenginliğin paylaşımını artırmayı hedefleyen ArtForum Ankara Sanat Fuarı, Ankara’nın beklenen, özlenen etkinlikleri arasında yerini aldı.

Bugüne kadar Türkiye’nin yanı sıra, Almanya, Avusturya, Çin, Slovakya, Venezuela, Katar, Libya, Rusya, Japonya, Küba, Bulgaristan, İran ve Kırgızistan’dan yer alan sanatçı ve sanat eserleriyle uluslararası bir kimliğe sahip olan ArtForum Ankara Sanat Fuarı, geçtiğimiz yıl da 7 ülkeden 36 sanat galerisi ve 200 sanatçıyı sanatseverlerle buluşturdu.

Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ve Ankara için bir sanat geleneğine dönüşen ArtForum Ankara Sanat Fuarı beşinci kez 18-22 Kasım 2009 tarihleri arasında ziyaret edilebilir. ArtForum Ankara, bu yıl da sanatta farklı yaklaşımları bir platformda buluşturma, geleceğe yönelik yeni perspektifler belirleme, genç kuşaklara yol gösterici olma amacıyla ülkemiz sanat yaşamına katkıda bulunmayı sürdürecek.

Devamı

Seçtiklerimiz