d579ba1d-1de9-4555-ad70-f96e65b15b27.jpeg

Doğaya Saygı-Armaggan Art&Design Gallery

167 B izlenme  
7.11.2020

Doğaya Saygı
20 Mart – 29 Mayıs 2013
Armaggan Art&Design Gallery
 
ARMAGGAN’ın Nuruosmaniye mağazasında yer alanARMAGGAN Art & Design Gallery, 20 Mart – 29 Mayıs 2013 tarihleri arasında 22 heykeltraşı  DOĞAYA SAYGI başlığı altında sergide özel olarak bir araya getiriyor.
 
Sanatçıların Rönesans’tan bu yana en önemli ilham kaynaklarından biri olan ‘doğa’ nın bugün sanat dünyasını nasıl etkilediği, sanatçılar için ne ifade ettiğini sorgulamak amacıyla oluşturulan karma heykel sergisinde 22 heykeltraş sergiye özel üretimleri ile yer alıyor.
 
Günümüz teknoloji devrimlerine göndermeler, ses ve hareketi içine alan hareketli heykeller, mermerin kadın vücudunda doğaya dönüşümü gibi pek çok farklı yorum ve tekniği içine alan sergide Malik Bulut, Tan Mavitan, Ferit Yazıcı, Aysun Bozuklu, Kağan Toros gibi isimler yer alıyor.
 
29 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek olan sergiyi armaggangallery facebook ve twitter hesaplarından ve www.armaggangallery.com adresinden takip edebilirsiniz.
 
DOĞAYA SAYGI SERGİSİ SANATÇILARI
 
Aysel Alver, Aysun Bozuklu, Kağan Toros, Korhan Özsoy, Hakki Kandir, Bade Bilgen, Burak Lüleci, Emre Özçaylan, Ferit Yazıcı, Gülen Eren, Gül İclal Öner, Hülya Sözer, Kerem Ağralıgil       
Malik Bulut, Mehmet Kutlu, Meral Değer, Dinçer Güngörür, Nilgün Sabar, Tan Mavitan, Tan Taşpolatoğlu, Demet Kaya Güngörür, Mehmet Ali Serhan Yıldız
 
Müzik: Müzikotek

Devamı

Seçtiklerimiz