Yeni Yıl Hediyesi Olarak Sanat Eserine Ne Dersiniz? | Yazan Fulden Karayel Okumuş

Fulden Karayel Okumuş

2 yıl önce

Yeni yıla sayıla günler kala eskileri geride bırakacağımız ve yenilere kucak açacağımız şahane bir dönem olmasını diliyorum. Bu duruma ilk olarak eşyalardan başlayabiliriz. Örneğin eski kullanılamayacak haldeki eşyalarınızı ihtiyacı olan birilerine vermek ya da kıyafet kumbaralarına atmak iyi bir fikir olabilir. Böylelikle evde birikmiş eski enerjiyi de temizlemiş olursunuz. 

 

Arttv-Fatih Taşçı

Herkesin yeni yılın güzel geçmesi için inandığı bazı ritüelleri var. Kimisi yılbaşı ağacını süsleyip dilekler tutarken kimisi de yılbaşı hediyeleri alıyor. Bugünlerde aklımızdaki en büyük mesele sevdiklerimize yılbaşında ne hediye alacağımız. Evlerini yeni yıl enerjisinde hazırlamak isteyenlere harika önerilerim var. Bu yıl alınacak en güzel hediye sanat eserli ürünler olabilir. Artık sanat eserlerini tuvallerde değil tabaklarda, yastıklarda, mumlarda, aydınlatmada ve günlük hayatta sürekli kullandığımız birçok şeyde görebiliyoruz. Mesela Home Couture markasının sanat eserli el boyaması yastıkları ve peçeteleri tablo olarak duvara asılabiliyor. Ev dekorasyonu dediğimizde ilk aklımıza gelen şeylerden biri tabi ki tablolar. Özellikle ev dekorasyonunun duvarlara asılabiliyor olması oldukça heyecan verici bir detay. Yılbaşı için de çok şık bir hediye alternatifi olabilir.

 

Home Couture

Eminim bu yılı yaşadığınız ortamı güzelleştirerek yüzünüzde kocaman bir gülümseme ile karşılarsınız. Sanat eserli tabaklardan heykellere, peçetelerden yastıklara, yeni yıl ağacı süslemelerinden daha bir çok ürüne kadar seçenekler var. İster sevdiklerinize kendilerini çok değerli hissettirecek hediye, isterseniz yeni yıl sofranızı tamamlayacak tasarımları tercih edebilirsiniz. Gelin şimdi sanattan ilham alan parçalara birlikte bakalım.

ARTTV

Özge Tan- Happy Tears Kolye

 

 

BACİ MİLANO

 

 

 

 

FORNASETTİ

 

 

 

HOME COUTURE

 

İSTANBUL 74

BELKIS BALPINAR

 

JONATHAN ADLER

 

 MACHENZİE CHILDS

 

 

PİP STUDIO

 

POM ART DESIGN

Sevgi Karay

 

STUDIO LUGO

 

 Yazı: Fulden Karayel OkumuşEn Çok Okunanlar